KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE

Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane w holu. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci.

Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe. Już pierwszego dnia sprzedaliśmy wiele prac. Kiermasz przygotowany został przez świetlicę szkolną i środowiskową. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na zakup ciekawych gier i zabawek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.

 

Wycieczka świetlicy środowiskowej

 

W dniu 13.01.2019r. dzieci ze świetlicy  środowiskowej w Sobianowicach pojechały na nieodpłatną wycieczkę zorganizowaną przez PCK. Dzieci zwiedziły Arenę Lublin, a także obejrzały spektakl w Teatrze Andersena pt. "Arabela". Opiekunami wycieczki byLy panie: A. Białek, J. Bielecka, W. Rauk. 

Świetlica środowiskowa w szkole działa już drugi rok, dzieci mają dodatkowe nieodpłatne zajęcia z poszczególnych przedmiotów: j. polski zajęcia prowadz p.A. Skrzypek,  j. angielski  p. K. Ryczek, j. hiszpański p. M. Mościńska, informatyka p. J. Bielecka, kierownikiem świetlicy jest p. A. Białek.

Artykuł zamieściła K. Ryczek

 

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

 

Chyba już tradycją się stało, że świetlica  przypomina o świętach wystawiając kiermasz. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili ozdoby własnoręcznie zrobione. Pięniądze przeznaczone zostaną na nagrody w konkursach, pomoce naukowe i gry świetlicowe. W tym roku do kiermaszu przyłączył się Samorząd Uczniowski.

Dzieciom w wykonaniu ozdób pomagali nauczyciele:J. Kłoda, W. Rauk, A. Białek i K. Ryczek.

 

 

 

Koło prawnicze

 

Uczniowie świetlicy szkolnej przez 5 tygodni uczestniczyli w zajęciach dotyczących wymiaru sprawiedliwości i jego organów. Dziękujemy p. Piotrowi Nastajowi za ciekawie przeprowadzone zajęcia. Artykuł zamieściła K. Ryczek