W Dzień Chłopaka krawat wdziej…
Jak wiadomo 30 września święto obchodzą chłopcy. W naszej szkole zawsze o nich pamiętamy, dlatego chcąc z humorem i radością świętować Dzień Chłopaka nauczyciele, pracownicy, uczniowie, chłopcy i dziewczęta zaopatrzyli się w krawaty lub muszki. Były życzenia i słodkości od Pani Dyrektor a Samorząd Uczniowski zadbał o wyłonienie wśród chłopców tych najbardziej SUPER.
29 września przeprowadzono Plebiscyt na Super Chłopaka. W klasach I-III wygrał Karol Ogrodnik z kl. III, w klasach IV-VIII tytuł Super Chłopaka otrzymał Patryk Żydek z kl. VIII. Również w oddziale przedszkolnym dziewczęta wyróżniły tego naj… i owe zaszczytne miejsce przypadło Jakubowi Osojca.
Wszystkim chłopakom gratulujemy i życzymy samych radosnych dni w Naszej szkole.
Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów tego święta:

https://sway.office.com/jxEoCEDBqh1gWn2B?ref=Link