W dniu 1 września 2021, mszą świętą w kościele parafialnym w Bystrzycy, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.
Ze względu na wymogi sanitarne spowodowane pandemią, inauguracja podzielona była na dwie części. O godzinie 9.00 pierwszy dzwonek usłyszeli uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego, a godzinę później nowy rok szkolny witali uczniowie etapu drugiego.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele organu prowadzącego: Wójt Gminy Wólka – Edwin Gortat oraz Inspektor ds. Oświaty – Elżbieta Skiba. Dla całej społeczności szkolnej był to dzień szczególny również ze względu na to, że stanowisko dyrektora naszej placówki objęła pani Aneta Szmit. Pani dyrektor oraz przedstawiciele Gminy Wólka skierowali ciepłe słowa w stronę uczestników tego szczególnego spotkania, życząc wszystkiego co najlepsze w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli podziękowania za kierowanie szkołą na ręce pani Lidii Trochym, dotychczasowej dyrektor naszej szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022
Naszym uczniom życzymy, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Życzymy, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości.
Rodzicom życzymy dobrej współpracy z dyrekcją szkoły, nauczycielami i wychowawcami. Niech to współdziałanie zaowocuje sukcesami Waszych dzieci i przyniesie wiele powodów do zadowolenia.
Nauczycielom życzymy satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Fotorelacja w linku poniżej:

https://sway.office.com/u84Gm3JQTBcKQ6IC?ref=Link