24 czerwca 2022r. zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Uczniowie odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Z ramienia Urzędu Gminy Wólka naszą placówkę zaszczyciła swoją obecnością pani Elżbieta Skiba – kierownik referatu obywatelskiego. Podczas uroczystości zamykającej tegoroczną naukę wychowawcy klas na czele z panią dyrektor – Anetą Szmit wręczyli uczniom wyróżniania i dyplomy uznania za bardzo wysokie wyniki w nauce i godne reprezentowanie naszej szkoły. Pani Elżbieta Skiba przywiozła dyplom uznania i bon pieniężny dla ucznia klasy VI – Oskara Kręglickiego za szczególne osiągnięcia sportowe. Nie zabrakło również rodziców, którzy mogli cieszyć się z osiągnięć swoich dzieci a ci szczególnie zaangażowani w życie naszej szkoły odebrali podziękowania za udzielone nam wsparcie i niejednokrotnie wieloletnią współpracę. Pani Marta Dzikoń-Dziura po trzech latach wspólnej pracy rozstawała się z uczniami klasy III, którzy zakończyli naukę na pierwszym etapie edukacyjnym. Pożegnaliśmy się z siedemnastką uczniów klasy VIII, którzy podziękowali gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za przekazaną wiedzę, wsparcie, cierpliwość i wyrozumiałość. Jak zawsze uroczystość zakończenia roku wielu nauczycielom, rodzicom i uczniom dostarczyła wzruszeń i była podsumowaniem dziesięciu miesięcy pracy. Zachęcam do obejrzenia relacji z tej uroczystości.
Joanna Niewęgłowska-Gomółka

https://sway.office.com/30jQuQzaivez9z5n?ref=Link