W dniach 25–26 maja uczniowie klas IV–VIII uczestniczyli w dwudniowej wycieczce szkolnej do Bochni oraz Ojcowskiego Parku Narodowego. Był to czas pełen wrażeń, ciekawych odkryć i wspólnej zabawy. Pierwszego dnia odwiedziliśmy zabytkową Kopalnia Soli Bochnia, gdzie poznaliśmy historię wydobycia soli i zwiedziliśmy podziemne korytarze. Przejazd kolejką pod ziemią oraz niezwykłe komory solne zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Drugiego dnia udaliśmy się do Ojcowski Park Narodowy.

https://sway.cloud.microsoft/W0sg89H9Lqj5Ga2F?ref=Link