Jubileusz 110-lecia Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Sobianowicach
21 maja 2026 społeczność Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Sobianowicach świętowała wyjątkowy Jubileusz 110-lecia istnienia szkoły. Był to dzień pełen wzruszeń, pięknych wspomnień, spotkań po latach i refleksji nad bogatą historią placówki, która od pokoleń kształci i wychowuje młodych mieszkańców naszej gminy.Uroczystość odbyła się pod patronatem Wojewody Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubelskiego, Starosty Lubelskiego oraz Wójta Gminy Wólka. […]